Akar İlaçlama

Akar İlaçlama

Akar böcekleri gözle fark edilmeyecek kadar küçük böceklerdir. İnsanların bulunduğu alanlarda çok sayıda akar böceği ile karşılaşmak mümkündür. Akar böceklerinden kurtulmak için akar ilaçlama uygulamaları oldukça önemlidir.

Yaşam Alanları

Akar böcekleri en çok insanların yatak, yorgan, yastık, çarşaf ve kıyafet içlerinde görülmektedir. Çünkü bu böcekler insanlar üzerinden dökülen kıl, tüy ve deri döküntüleri ile beslenirler. Tüylü halı ve battaniye üzerlerinde de akar böcekleri görülmektedir.

Akar Böceklerinin Zararları

Akar, insanların çeşitli sağlık sorunları yaşamalarına neden olan bir böcek türüdür. Akar böcekleri astım ve bronşit gibi hastalıkların sıkça yaşanmasına neden olan böceklerdir. Özellikle çocuklar ve bebekler akar böceklerinin varlığından oldukça etkilenmektedir.

Akar böceklerinin bilinen diğer isimleri;

  • Mite
  • Mayt

Akar ilaçlama uygulamalarımız ilaçlama servislerimiz tarafından uygulanmaktadır. İlaçlama yapılacak alanları, sağlığınızı ve çevreyi koruyacak ilaç ve ilaçlama yöntemleriyle hizmet sağlamaktayız. Akar böceklerinin gözle görülmemesi daha büyük tehlike yaratmaktadır. Sizler farkında olmadan bu böcekler günden güne yayılarak zararlarını büyütecektir. Bu gibi olası durumlarla karşı karşıya kalmamak için profesyonel destek alınmalıdır.

Uzman kadromuz, ilaçlama ekipmanlarımız ve araçlarımızla haşere problemi yaşanan alana en kısa zaman içerisinde ulaşmaktayız.7 gün 24 saat hizmet sunan firmamız, ekonomik ilaçlama fiyatları ile uygulamalarına devam etmektedir. Akar böceği ile mücadele için bizi aramanız yeterli olacaktır.