Bayrampaşa Belediyesi Böcek İlaçlama

Bayrampaşa Belediyesi Böcek İlaçlama

Sıvı, jel ilaçlarlarla işlem yapan Bayrampaşa belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz 7/24 hizmetinizdedir. Bayrampaşa belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz Altıntepsi, Numunebağ, Muratpaşa, Yıldırım semtlerde gerçekleştirilmektedir.

Haşere ile Mücadele Yöntemleri

Bayrampaşa belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz, belediyemizde bulunan tüm mahallelerde uygun fiyatlarla işlem yapmaktadır. İnsan sağlığını korumak için yürüttüğümüz çalışmalar, açık ve kapalı her alanda uygulanmaktadır. Uygulama yapılacak alana göre farklı yöntemler uygulanmaktadır. Genellikle kapalı mekanlarda kokusuz yöntemler tercih edilmektedir. Özellikle, çocuklu, hasta bulunan evlerde, işyerlerinde bu yöntem çok tercih edilmektedir.

İstanbul’un ilçeleri arasında en yoğun nüfusa sahip olan ilçe Bağcılar olmaktadır. Yoğun olarak sürekli göç alan bu ilçede haşere ile mücadelenin önemi büyüktür.İnsanların fazla olduğu bölgelerde, birçok haşere turu bulunmaktadır. İnsanların gıda atıkları ile beslenen haşereler için kalabalık insan grubunun olduğu alanlar ideal yaşam alanlarıdır. Ayrıca canlılar arası geçiş sağlayan bazı haşere türleri, kalabalık ilçelerde çok bulunmaktadır.

Bayrampaşa’da En Çok Bulunan Zararlı Canlılar

Sıçan, mayt, kırkayak, tatarcık, mite, örümcek, güve, çıyan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, uyuz böceği, sivrisinek, Amerikan/ Alman hamam böceği, kulağakaçan böceği, kalorifer böceği, tesbih böceği, gümüş böceği, kene, eşek arısı, akrep, yılan, karınca, tahtakurusu, kakalak, hamam böceği, çekirge, kertenkele, yaban arısı, halı böceği, salyangoz, pire, akar, tahtakurdu, sinek, bit, karafatma.

Bayrampaşa belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz fare ilaçlaması da yapmaktadır. Sizde kaliteli hizmet almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.