Beşiktaş Belediyesi Böcek İlaçlama

Beşiktaş Belediyesi Böcek İlaçlama

En çok hizmet veren servislerimizden biri de Beşiktaş belediyesi böcek ilaçlama servisimizdir. Servisimiz Sağlık Bakanlığı’nın onay vermiş olduğu ilaçlarla 7/24 hizmet sağlamaktadır.

İlçede Haşere Kontrolün Önemi

Beşiktaş nemli hava koşullarından ve kalabalık bir ilçe olmasından dolayı, sürekli haşere ile mücadele etmek zorunda kalan ilçedir. Bu ilçenin hava koşulları, haşerelere yaşam olanağı sunmakta, kalabalık insan grubu da yaşamlarını sürdürmeleri için gerekli besin kaynağını oluşturmaktadır. Çöp konteynırlarının etrafında, parklarda birçok haşere türüne rastlamanız mümkündür. Ayrıca evlerde haşereler yuva kurmaktadır. Hızla üredikleri için çevre binalara da kısa sürede yayılabilmektedirler. Aynı zamanda ilçenin sahil kesiminde piknik yapan, gezen kişiler haşerelerin saldırısına uğramaktadır. Beşiktaş belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz, ilçede bulunan açık alanların tümünde hizmet vermektedir. Ekonomik fiyatlarla verdiğimiz hizmetler kapalı mekanların tümünü de kapsamaktadır.

İlçede Bulunan Zararlı Canlılar

Beşiktaş belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz sıçan, mayt, kırkayak, tatarcık, mite, örümcek, güve, çıyan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, kene, uyuz böceği, kalorifer böceği, sivrisinek, Amerikan/ Alman hamam böceği, kulağakaçan böceği, yılan, eşek arısı, akar, bit, kakalak, tesbih böceği, gümüş böceği, çekirge, akrep, karınca, tahtakurdu, salyangoz, tahtakurusu, hamam böceği, kertenkele, yaban arısı, halı böceği, pire, sinek, karafatmayı kapsamaktadır. Bu haşere türlerinin tümü üzerinde ve farelerin üzerinde kontrol sağlamaktayız.

İlçede böceklerden kurtulmak için servislerimizden destek isteyebilirsiniz. Abbasağa, Arnavutköy, Gayrettepe, Levazım, Etiler, Bebek, Akatlar, Türkali, Ortaköy semtlerinde günün her saati haşere ilaçlaması yapmaktayız.