Beylikdüzü Belediyesi Böcek İlaçlama

Beylikdüzü belediyesi böcek ilaçlama

Beylikdüzü’nde en güvenilir hizmeti Beylikdüzü belediyesi böcek ilaçlama servislerinden alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı onaylı sıvı, toz ve jel ilaçlarla hizmet vermekteyiz. İnsan sağlığını korumak için yürüttüğümüz çalışmalarımız 7/24 aralıksız devam etmektedir. Beylikdüzü belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz Gürpınar,Kavaklı, Yakuplu semtlerinde sürmektedir.

Haşerelerin bulunduğu ortamlarda insan sağlığını büyük bir tehdit altındadır. Yaşadığımız alanlara bakteri sokan böceklere kısa sürede müdahalede bulunulmazsa, her yeri işgal ederler. Kısa sürede üreyen haşereler, insanlar arasında hastalık geçişini sağlarlar. Bulaşıcı hastalıkların birçoğunun geçi böcekler aracılığı ile gerçekleşmektedir.

Bulaştırdıkları Hastalıklar

  • Verem
  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Sarıhumma
  • Mantar
  • Hepatit virüsü

Daha birçok ölümcül hastalığın geçişine neden olabilmektedirler. Yaşam alanlarınızda böceklerin var olması, sağlığınızın tehlikede olduğunun göstergesidir. En kısa sürede haşere ile mücadele işlemlerini başlatmalı ve uzman bir kuruluştan yardım almalısınız. Böceklerden kurtulmak için Beylikdüzü belediyesi böcek ilaçlama servislerimizden gün boyu destek sağlayabilirsiniz.

Hastalık Geçişini Sağlayan Zararlı Canlılar

Gümüş böceği, akar, tahtakurdu, kakalak, mayt, hamam böceği, sinek, sıçan, kırkayak, yılan, güve, tatarcık, yaban arısı, çıyan, akrep, eşek arısı, Amerikan/ Alman hamam böceği, kene, bit, tesbih böceği, uyuz böceği, sivrisinek, mite, çekirge, kalorifer böceği, kertenkele, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, tahtakurusu, kulağakaçan böceği, pire, tatarcık, örümcek, salyangoz, karınca, halı böceği, karafatma.

Servislerimiz bu zararlı canlıların üzerinde kontrol sağlamaktadır. Kokulu, kokusuz ilaçlama seçenekleri ile her alanda kalıcı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Beylikdüzü belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz uygun fiyatlarla işlem yapmaktadır. Servislerimiz her alanda ve bütün semtlerde uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Sizlerde güvenilir kişilerden hizmet almak istiyorsanız, iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.