Beyoğlu Belediyesi Böcek İlaçlama

Beyoğlu Belediyesi Böcek İlaçlama

Böcekler ve farelerin yaşam alanlarında var olması, insanların en büyük sorunlarından biridir. Yaşam alanlarında zararlı canlıların varlığı, insanların hem sağlığını bozmakta, hem psikolojisini etkilemektedir. Birçok insanın yaşam kalitesinde düşüşe neden olmaktadır. Varlığından rahatsız olduğunuz böceklerden kurtulmak için Beyoğlu belediyesi böcek ilaçlama servislerinden destek alabilirsiniz.

Beyoğlu belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz Arapcami, Cihangir, Kasımpaşa, Halıcıoğlu, İstiklal, Kemankeş, Kasımpaşa, Taksim, Tarlabaşı, Pürtelaş semtlerinde 7/24 sürmektedir.

İlçemize bağlı bulunan tüm semtlerde ve mahallelerde, her alanda haşere mücadelesi vermekteyiz. Dünya Sağlık Örgütü’nün kurallarına uygun olarak hizmet vermekteyiz. Uzman personellerimiz işlemlerinde sıvı, jel ve toz ilaçlar kullanmaktadır.

Sıçan, mayt, kırkayak, tatarcık, mite, örümcek, güve, çıyan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, pire, sinek, kulağakaçan böceği, eşek arısı, kene, uyuz böceği, kalorifer böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, sivrisinek, yılan, halı böceği, akar, karınca, bit, kakalak, tesbih böceği, gümüş böceği, hamam böceği, çekirge, akrep, tahtakurdu, salyangoz, tahtakurusu, kertenkele, yaban arısı, karafatma ilaçlaması yapan servislerimiz alana göre kokulu veya kokusuz yöntemleri kullanmaktadır.

İlçede Haşere Kontrolün Önemi

İlçemizde bulunan eski yapılardan ve inşaat çalışmalarından dolayı haşere yoğunluğu fazladır. İnşaat alanlarından birçok kimyasal atık bulunduğu için haşereler bu alanlarda toplanmaktadır. Ayrıca eski binalar, ahşap evlerde böceklerin yuvalarını kurması için ideal alanlardır. Ahşap eşyalarla beslenen tahta kurdu, mobilya kurdu gibi böcekler eşyaları kemirerek maddi olarak insanlara zarar vermektedir. Eski binalarda bulunan çatı faresi ve daha birçok fare türü sivri dişleri ile binanın temelini kemirerek, uzun vadede evlerin kullanılmayacak hale gelmesini sağlamaktadır. Beyoğlu belediyesi böcek ilaçlama servisleri fare üniteleri ile bu durumu çözüme kavuşturmaktadır.

Düşük ücretlerle, yüksek kalitede hizmet almak için bizden hizmet talebinde bulununuz.