Büyükçekmece Belediyesi Böcek İlaçlama

Büyükçekmece Belediyesi Böcek İlaçlama

Büyükçekmece belediyesinden böcek ilaçlama hizmetlerimiz kesintisiz davam etmektedir. Uygun ödeme seçenekleri ile halkımıza sunduğumuz ayrıcalıklar 7/24 sürmektedir. Dünya Sağlık Örgütü’nün öngördüğü koşullarda aralıksız hizmet veren servislerimiz, halk sağlığını korumaya çalışmaktadır. Bunun için haşere her alanda haşere ile mücadele etmektedir.

Kimlerden Hizmet Alınmalı?

Böceklerden kurtulmak için hizmet talebinde bulunduğunuz firmaları iyi araştırmanız gerekmektedir. Sektörde iyi hizmet verdiğiniz iddia eden ve düşük bütçelerde haşere ve fare ile mücadele eden firmalar bulunmaktadır. Ancak bazı firmalar ruhsatsız çalışmaktadır. İnsan sağlığını tehlikeye sokabilecek yaklaşımlarda bulunan bu firmalara itibar etmemeniz gerekmektedir. Bu yüzden hizmet almadan önce iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Sağlığınız tehlikeye atamazsınız. Araştırma yaptığınız firmamın yasal olup olmadığına, referanslarına dikkat etmeniz gerekmektedir. İlaçları Sağlık Bakanlığı’ndan onay almamış hiçbir şirketten randevu almamak gerekmektedir.En güvenilir hizmeti Büyükçekmece belediyesi böcek ilaçlama servislerinden alabilirsiniz.

Fare ile de mücadele eden servislerimiz birçok haşere ve fare türünü garantili yöntemlerle ilaçlamaktadır. Bunlardan bazıları;

Gümüş böceği, akar, sıçan, uyuz böceği, tatarcık, akrep, kırkayak, yılan, güve, sinek, karınca, yaban arısı, çıyan, kene, mayt, bit, çekirge, Amerikan/ Alman hamam böceği, kalorifer böceği, sivrisinek, tahtakurusu, kulağakaçan böceği, pire, mite, tesbih böceği, tahtakurdu, eşek arısı, örümcek, hamam böceği, salyangoz, kertenkele, tatarcık, kakalak, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, halı böceği, karafatma.

Kaliteli Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Celaliye, Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik semtlerinde uygun fiyat tarifesi ile işlem yapmaktayız. Büyükçekmece belediyesi böcek ilaçlama servislerimizden en kaliteli hizmeti almak için bize ulaşın.