Çatalca Belediyesi Böcek İlaçlama

Çatalca Belediyesi Böcek İlaçlama

Haşere ve fare ile mücadele eden servislerimiz 7/24 çalışmaktadır. Çatalca belediyesi böcek ilaçlama servisleri uygun ödeme seçenekleri ile aralıksız hizmet vermektedir. Halk sağlığını korurken, halkımızın cebini de düşünmektedir. Çatalca belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz Sağlık Bakanlığı’nın ruhsat verdiği ürünlerle, her alanda hizmet vermektedir.

Korsan Firmalara İtibar Etmeyin

Böceklerden kurtulmak için başvurduğunuz şirketler, kimi zaman insanları kandırabilir. Halkımızın parasını alıp, sağlığı ile oynayan bu firmalar merdiven altı iş yapmaktadır. İnsanlarımız ucuz ilaçlama işlemi yapacağım derken, sağlığından olmaktadır. Bu sahtekar firmalar yasal değildir. Ruhsatsız olarak iş yapmakta, insanların parasını alıp ortadan yok olmaktadır. Hem paranızı, hem de sağlığınızı tehlikeye atmamak adına güvenilir kurumlardan hizmet almanız gerekmektedir. Çatalca’da en güvenilir hizmeti, Çatalca belediyesi böcek ilaçlama servislerinden alabilirsiniz.

Çatalca’da Haşere ile Mücadelenin Önemi

İlçemizde çok sayıda tarla, çiftlik ve çiftlik evi bulunmaktadır. Büyükbaş hayvanların ve yeşillik alanların olduğu alanlarda birçok böcek türü bulunmaktadır. Bazı haşere türlerinin yuvalarını kurduğu alanlar, yeşil alanlardır. Sebze, meyve ve ekinlerle beslenen haşereler, ekinlere ve yeşil alanlara zarar vermektedir. Ayrıca büyükbaş hayvanların dışkıları etrafında toplanan haşerelerin yaşam alanlarımızda var olması büyük tehlike arz etmektedir. Dışkılarda bulunan bakterileri temas yolu ile insanlara bulaştırabilirler.

İlçede En Çok Görülen Zararlı Canlılar

Sıçan, tesbih böceği, tahtakurusu, kakalak, kertenkele, tatarcık, mayt, eşek arısı, halı böceği, çıyan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, gümüş böceği, yaban arısı, kırkayak, pire, mite, örümcek, tahtakurdu, güve, uyuz böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, çekirge, salyangoz, akar, sivrisinek, kulağakaçan böceği, kalorifer böceği, kene, akrep, yılan, karınca, hamam böceği, sinek, bit, karafatma.

Çiftlikköy, Karacaköy, Binkılıç semtlerinde ve civar köylerde 7gün 24 saat hizmetinizdeyiz.