Deri Böceği İlaçlama

Deri Böceği İlaçlama

Genellikle açık alanlarda yapılan deri böceği ilaçlama işlemleri firmamız tarafından 7/24 gerçekleştirilmektedir. Açık alanların ve kapalı mekanların tümünde uyguladığımız deri böceği ilaçlama hizmetleri TSE onaylı ilaçlarla gerçekleştirilmektedir.

Yaşam Alanları

Genellikle açık alanlarda yuvalarını kurmaktadırlar. Ancak bazı durumlarda kapalı mekanlarda da görülebilmektedirler. Bir yolunu bulup evlerimize geçiş sağladığında, yuvalarını kuytu köşe alanlarsa kurarlar. Kısa zamanda da üredikleri için evlerimizde her alanı istila ederler. Evlerimizin depo, kömürlük gibi alanlarında yuva kurabilirler. Özellikle, bahçeli evi olan kişiler bu böceklere karşı dikkatli olmalıdır.

Genellikle deri fabrikalarında kendilerine yuva kuran bu böcekler, fabrika sahipleri açısından büyük tehlike oluşturabilmektedir. Fabrikada bulunan ürünleri kemirerek beslenen bu böceklerden en kısa sürede kurtulmak gerekir. Aksi taktirde alanda bulunan ürünleri ve ham maddeleri kullanılmayacak hale getireceklerdir.

Mücadele Yöntemleri

Park ve bahçe yoğunluğunun fazla olduğu belediyelerde deri böceği ile mücadele edilmektedir. Uygun fiyatlarla deri böceği ile mücadele ederek, herkesin sağlığını korumaya çalışmaktayız. Çünkü bu böceklerin yaşam alanlarında var olması, insan sağlığı açısından büyük bir tehlike oluşturmaktadır.

Deri böceği ilaçlamasını uzmanlarımız etkili yöntemlerle gerçekleştirmektedir. Uygulama yapılacak alana en uygun yöntemi belirlemektedirler.

Yöntemler

  • Jel ilaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Deri böceği ilaçlama servislerimiz 7/24 iş başındadır. Halk sağlığını korumak için aralıksız çalışmaktadır.