Esenler Belediyesi Böcek İlaçlama

Esenler Belediyesi Böcek İlaçlama

%100 başarılı sonuçlar veren kaliteli yöntemlerle hizmet vermekteyiz. Esenler belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz halk sağlığını korumaktadır. Kaliteli yöntemlerimizde TSE onaylı ilaçlar kullanılmaktadır. En yeni teknolojide üretilmiş olan araçlarla, en iyi yöntemleri uygulamakta, halkımızın haşere problemine çözüm üretmekteyiz.

Uygun fiyatlarda uyguladığımız haşere ile mücadele işlemleri açık ve kapalı her alanda, kesin çözümler üretmektedir.

Yöntemlerimiz

1)Jel İlaçlama

Kapalı ve açık alanlarda uygulanabilmektedir. Jel yemler böceklerin yuvalarından çıkış noktalarına sıkılmaktadır. Yuvasına giden böcekler önce yemi yer, daha sonra yuvasında ölür. Yaşam alanlarımızda ölmemesi sağlığımız açısından önemli bir konudur. Bu sayede mücadele işlemleri gerçekleşirken, böcekler bakteri bırakmazlar. Uygulama sonrasında kendilerine temas etmek durumunda kalmazsınız.

2)Sıvı İlaçlama

Püskürtme yolu ile uygulanmaktadır. ULV adı verilen iyi ekipmanlar kullanılarak uygulanan bu yöntemle, her alanda başarılı sonuçlar sağlanmaktadır. Bu yöntemin en iyi özelliği, en dar alanlara bile etki etmesidir. Bu sayede gözle görülmeyecek kadar küçük olan böceklerden bile kurtulabilirsiniz.

3)Kokulu İlaçlama

Haşere ile mücadele işlemlerinin en etkilisidir. Her alanda kullanıma uygundur. En zor böcek türlerini bile garantili olarak yaşam alanlarından uzaklaştırmaya yaramaktadır.

4)Kokusuz İlaçlama

En çok tercih edilen yöntemdir. Çocuklu evlerde, işyerlerinde, hastanelerde çok tercih edilmektedir. Esenler belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

Esenler belediyesi böcek ilaçlama servislerimizin kaliteli yöntemlerle kontrol sağladığı zararlı canlılar;

Sıçan, kene, Amerikan/ Alman hamam böceği, sivrisinek, uyuz böceği, yılan, tahtakurusu, sinek, akrep, kulağakaçan böceği, kakalak, kertenkele, tatarcık, mayt, eşek arısı, halı böceği, çıyan, gümüş böceği, yaban arısı, kırkayak, pire, mite, salyangoz, örümcek, kalorifer böceği, hamam böceği, tahtakurdu, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi,güve, tesbih böceği, çekirge, akar, karınca, bit, karafatma.

7/24 kaliteli hizmet almak için bizimle iletişim halinde olun.