Esenyurt Belediyesi Böcek İlaçlama

Esenyurt Belediyesi Böcek İlaçlama

Haramidere, İncirtepe, Saadettepe, Kıraç, Ardıçevler semtlerinde, Esenyurt belediyesi böcek ilaçlama servisleri tarafından hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz 7/24 devam etmektedir. Servislerimiz TSE onaylı ilaçlar kullanmaktadır. İşlemlerimizde uyguladığımız yöntemlerin hepsinde kaliteli ekipmanlar kullanılmaktadır. İlçede en iyi ve en kaliteli hizmeti Esenyurt belediyesi böcek ilaçlama servislerinden alabilirsiniz.

Her Alanda Haşere ile Mücadele

Belediye servislerimiz birçok haşere türünü ilaçlamaktadır. İşlemlerimiz ekonomik fiyatlarla sürmektedir. Zararlı canlıların hemen hemen tümü üzerinde kontrol sağlamaktayız. Tüm yaşam alanlarında %100 garantili yöntemlerle kesin sonuçlar sağlamaktayız. Haşereler dış mekanlarda görülebildikleri gibi iç mekanlarda bulunabilirler. Açık alanlarda yuva yapan haşereler, aç kaldıklarında, yuvalarına herhangi bir müdahalede bulunulduğunda iç mekanlara giriş yapabilirler. Bir şekilde evimize girmeyi başaran haşereler, evlerimizde yuva yaparlar. Kısa sürede üredikleri için evin kuytu köşe her alanına yayılırlar. Özellikle çocuklu evlerde haşerelerin varlığı büyük bir tehlike oluşturmaktadır. Böceklerin ürettikleri bakteriler çocukların gelişimini etkilemektedir. Bağışıklık sistemini zedelemektedir.

Esenyurt belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz tarafından iç ve dış alanlarda kontrol altına alınan haşere türleri;

Mayt, , mite, örümcek, güve, çıyan, kertenkele, pire, sinek, yaban arısı, sivrisinek, kulağakaçan böceği, eşek arısı, kene, uyuz böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, gümüş böceği, tatarcık, kalorifer böceği, kırkayak, yılan, halı böceği, sıçan, akar, karınca, salyangoz, bit, kakalak, tesbih böceği, hamam böceği, çekirge, akrep, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, tahtakurdu, tahtakurusu, karafatma .

Esenyurt belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz kokulu, jel, sıvı, kokusuz yöntemlerle açık ve kapalı her alanda işlem yapmaktadır.