Eyüp Belediyesi Böcek İlaçlama

Eyüp Belediyesi Böcek İlaçlama

En kaliteli hizmeti Eyüp belediyesi böcek ilaçlama servislerinden alabilirsiniz. Haşere ile mücadele işlemleri insan sağlığını korumaya yönelik yapılan çalışmalardan bir tanesidir. Bu yüzden bu işlemi herkese yaptıramazsınız. Eyüp belediyesi böcek ilaçlama servislerinden güvenle hizmet alabilirsiniz. Çünkü sağlığınız bizim için önemlidir. Sağlığınızı korumak için yaptığımız çalışmalar başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

TSE onaylı ilaçlarla sıçan, mayt, kırkayak, mite, tatarcık, tahtakurdu, yılan, örümcek, güve, çıyan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, pire, sinek, kulağakaçan böceği, hamam böceği, eşek arısı, kene, uyuz böceği, kalorifer böceği, tesbih böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, sivrisinek, salyangoz, halı böceği, akar, karınca, bit, kakalak, gümüş böceği, çekirge, akrep, tahtakurusu, kertenkele, yaban arısı, karafatma gibi zararlı canlıları yaşam alanlarınızdan güvenle uzaklaştırmaktayız. Servislerimiz fare ile de mücadele etmektedir.

Güvenilir Haşere Kontrol Yöntemleri

  • Fare İstasyonları
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama

Haşerelerin Zararları

Güvenle verdiğimiz hizmetleri, düşük fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz. Yaşam alanlarınızı böceklerden arındırmaktayız. Bu sayede böceklerin oluşturabileceği zararların önüne geçmekteyiz. Bakteri yuvalarında yaşayan haşereler ve fareler insan sağlığını tehdit etmektedir. Bakteri yuvalarından çıkan haşereler ve kemirgenler, insanların yaşadığı alanlarda gezinirken her yere temas emektedir. Temas ederek bu alanlara birçok bakterinin geçişine neden olmaktadırlar. Bir ortamda bakteri ve virüs bulunuyorsa, o alanda bulunan insanlar sürekli hastalanmaktadır. Aynı zamanda bulaşıcı hastalıkların yayılmasına neden olan yine haşerelerdir. Tifüs, mantar, dizanteri gibi hastalıkların bulaşmasına ve gıda zehirlenmesi, paraziter hastalıkların oluşmasına zararlı canlılar neden olmaktadır. Bu yüzden vakit kaybetmeden böceklerden kurtulmak gerekmektedir. Eyüp belediyesi böcek ilaçlama servislerinden bu konuda 7/24 destek alabilirsiniz.

Eyüp belediyesi böcek ilaçlama hizmetleri Alibeyköy, Göktürk, Yeşilpınar, Rami, Çırçır semtlerini kapsamaktadır.