Fatih Belediyesi Böcek İlaçlama

Fatih Belediyesi Böcek İlaçlama

Düşük fiyatlarda en kaliteli hizmeti veren, Fatih belediyesi böcek ilaçlama servislerimizdir. Halk sağlığını korumak için Fatih belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz 7/24 hizmetinizdedir.

İlçede Haşere Sorunu

İstanbul yarımadası içerisinde bulunan Fatih ilçesi, içerisinde birçok eski bina bulundurmaktadır. Tarihi ilçemiz, böcekler için ideal yaşam alanıdır. Çünkü haşereler, eski yapılarda kendilerine yeterince besin kaynağı bulabilmektedir. Besin bulduğu yerde yuvasını kuran böcekler, kısa sürede üremektedir. Fatih ilçesi yoğun olarak haşere ve fare problemi yaşayan ilçelerden biridir. Fatih belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, ilçe halkının bu sorununa güvenilir çözümler üretmektedir.

Eski, ahşap binalar, tahta kurdu ve mobilya kurdu gibi böcekler için en iyi besin kaynağıdır. Bu binalarda yuva yapan haşereler, kısa sürede civar binalara da yayılabilmektedirler. Eski binalarda bulunan rutubetli alanlar, depolar, kömürlükler birçok böcek türüne yuva olmaktadır. Farelerin birçok türüne de bu alanlarda rastlanılabilmektedir. Servislerimiz fare üniteleri ile birçok fare türünü de etkisiz hale getirmektedir. Servislerimiz en iyi yöntemlerle birçok zararlı canlı türünü etkisiz hale getirmektedir.

Etkili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Servislerimiz tarafından ilçede etkisiz hale getirilen zararlı canlı türleri;

Kırkayak, güve, Amerikan/ Alman hamam böceği, kakalak, çıyan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, sıçan, yılan, mite, tatarcık, örümcek, uyuz böceği, pire, sinek, kulağakaçan böceği, mayt, eşek arısı, tahtakurusu, akar, kene, bit, gümüş böceği, kalorifer böceği, sivrisinek, çekirge, tahtakurdu, halı böceği, karınca, yaban arısı, tesbih böceği, hamam böceği, akrep, salyangoz, kertenkele, karafatma .

Fatih belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz tüm semtlerde ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. İyi hizmeti, uygun fiyatlarla almak istiyorsanız bize ulaşın.