Gaziosmanpaşa Belediyesi Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa Belediyesi Böcek İlaçlama

En sağlıklı işlemi Gaziosmanpaşa belediyesi böcek ilaçlama servislerinden alabilirsiniz. Servislerimiz %100 başarılı sonuçlarlar haşere ile mücadele etmekte, tüm yaşam alanlarında haşere probleminize çözümler üretmektedir. Küçükköy, Fevziçakmak, Yıldıztabya semtlerine ve ilçede bulunan tüm mahallere 7/24 hizmet sunmaktayız. Servislerimiz tarafından uygulanan işlemlerin tümü Dünya Sağlık Örgütü’nün koşullarına uygundur.

Sağlığınızı Korumak için Güvenilir Hizmet

Gaziosmanpaşa belediyesi böcek ilaçlama servisleri TSE onaylı ilaçlar kullanmaktadır. İlçede bulunan bütün haşere ve fareler ile mücadele eden servislerimiz, garantili yöntemler kullanmaktadır. Haşereler insan sağlığını olumsuz olarak etkilemektedir. Fareler de haşereler kadar insan sağlığını etkilemektedir. Fareler maddi ve manevi olarak insanlara zarar vermektedir. Sivri dişleri ile birçok eşyayı kemirmekte ve maddi zarara neden olmaktadırlar. Aynı zamanda insan besinine ortak olarak, birçok hastalığın insanlara bulaşmasına neden olmaktadır. Geçmiş yıllarda veba hastalığını insanlara fareler bulaştırmış, birçok insan hayatını kaybetmiştir.

Gaziosmanpaşa belediyesi böcek ilaçlama servisleri fare ilaçlaması da yapmaktadır. İnsan sağlığına zarar veren bütün zararlı canlı türlerini kontrol altına almaktadır.

Kontrol altına aldığımız zararlı canlılar;

Sıçan, pire, kırkayak, mayt, tatarcık, mite, yılan, örümcek, güve, tahtakurusu, çıyan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, sinek, Amerikan/ Alman hamam böceği, sivrisinek, kulağakaçan böceği, bit, karınca eşek arısı, kene, uyuz böceği, akrep, kalorifer böceği, halı böceği, yaban arısı, akar, kertenkele, kakalak, tesbih böceği, gümüş böceği, hamam böceği, çekirge, tahtakurdu, salyangoz, karafatma

Gaziosmanpaşa belediyesi böcek ilaçlama hizmetleri günün her saati ekonomik fiyatlarla işlem yapmaktadır.