Güngören Belediyesi Böcek İlaçlama

Güngören Belediyesi Böcek İlaçlama

Güngören belediyesi tarafından verilen böcek ilaçlama hizmetleri, halkımızın sağlığını korumaktadır. Halk sağlığını birinci planda tutan servislerimiz işlemlerinde Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. Güngören belediyesi böcek ilaçlama hizmetleri 7/24 devam etmektedir. Aralıksız olarak verdiğimiz hizmetlerle, böceklerin verdiği zararları tamamen ortadan kaldırmaktayız.

Haşere Kontrol Mevsimi

Haşereler yılın her dönemi yaşam alanlarımızı istila edebilmektedir. Haşereler ve fareler türlerine göre yılın her mevsimi, açık ve kapalı alanlarda yuva yapabilmektedir. Ancak Güngören belediyesi böcek ilaçlama servisleri yaz mevsiminde daha çok işlem yapmaktadır. Sıcak havalarda haşere ile mücadelenin önemi bir kat daha artmaktadır. Nemli alanlarda yuva yapan zararlı canlılar, sıcak aylarda açık ve kapalı alanların tümünde yuva yapabilmektedir. Ayrıca birçok haşere türünün üreme dönemi genellikle ilkbahar ve yaz mevsimleridir. Soğuk havalarda yuvalarına çekilebilirler.

Havaların ısınması ile birlikte insanlar açık alanlarda daha çok vakit geçirirler. Yaz aylarında böcek sokması,ısırması gibi vakalar daha çok görülmektedir. Bu gibi durumlarda, öncelikle en yakın sağlık kuruluşuna gitmek, sonrasında da böceklerden kurtulmak gerekmektedir.

Servislerimiz yılın her mevsimi, garantili birçok haşere türünü etkisiz hale getirmektedir. Bunlardan bazıları;

Sıçan, mayt, sivrisinek, kırkayak, tatarcık, mite, örümcek, güve, çıyan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, eşek arısı, kene, uyuz böceği, kalorifer böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, kulağakaçan böceği, yılan, akar, bit, kakalak, tesbih böceği, gümüş böceği, çekirge, akrep, karınca, tahtakurdu, salyangoz, tahtakurusu, hamam böceği, kertenkele, yaban arısı, halı böceği, pire, sinek, karafatmayı kokulu, jel, toz,kokusuz ve sıvı ilaçlarla kontrol altına almaktayız.

Güngören belediyesi böcek ilaçlama hizmetleri Akıncılar, Merter, Tozkoparan semtlerinde ekonomik fiyatlarla sağlanmaktadır.