Güve İlaçlama

GÜVE İLAÇLAMA

Güve, yüzlerce türe sahip bir böcektir. Genellikle güve insanlar tarafından kelebeğe benzerliği ile karıştırılmaktadır. Güve yaşadığı bölgeye ve beslenme şekline bağlı olarak türlerine ayrılmıştır. Yumurta bırakarak üreyen güveler, çoğunlukla kullanılmayan eşyalar arasına yumurta bırakırlar.

Beslenme şekillerine bağlı olarak güvelerin verdiği zararlar vardır. Ev ve depo gibi alanlarda sıkça görülen güve, eşyaları kemirerek zamanla hasarlara neden olur. Kıyafet dolapları içiresinde yer alan güveler kıyafetleri kemirerek kullanılmaz hale getirirler. Güve yumurtalarının yiyeceklerin üzerinde yer alması çeşitli sağlık sorunlarının yaşanmasına da neden olabilir. Güve ilaçlama uygulamaları güve ile mücadele de en etkili yöntemdir.

Güve Türleri;

  • Kumaş güvesi
  • Mobilya güvesi
  • Deri güvesi
  • Odun güvesi
  • Elbise güvesi
  • Tahıl güvesi
  • Halı güvesi

Güve ilaçlama uygulamaları için ilaçlama servislerimizi, dilediğiniz zaman dilimi içerisinde arayarak randevu talep edebilirsiniz. Ev, işyeri, depo, fabrika gibi tüm alanlarda ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirerek güvelerden kurtulmanızı sağlıyoruz. Sıvı ilaçlama uygulamalarımız kokulu ve kokusuz olmak üzere uygulanarak ilaçlama yapılan alanlarda kolaylık sağlamaktadır.

Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli izin ve belgelere sahip olan ilaçlama servislerimiz, insan ve çevre sağlığını her zaman en ön planda tutarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Haşerelerin insanların yaşam kalitesini olumsuz olarak etkileyerek çeşitli sağlık sorunlarına neden olduğunu bilen firmamız, 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sağlayarak sorunu en kısa zamanda çözmektedir. Güve ilaçlama hizmeti için Müşteri Temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan gün boyu ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.