Kağıthane Belediyesi Böcek İlaçlama

kagithane-belediyesi-bocek-ilaclama

Çağlayan, Çeliktepe, Gültepe, Hamidiye, Gürsel, Seyrantepe, Şirintepe semtlerinde Kağıthane belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz 7 gün 24 saat boyunca çalışmaktadır. Servislerimizden kaliteli hizmet almak için tek yapmanız gereken, irtibat numaralarımızı aramak olacaktır. Güvenilir hizmet veren servislerimiz, uygulamalarında Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır.

En kaliteli hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Çünkü servislerimiz uygulamalarında en iyi yöntemi kullanmaktadır. En yeni teknolojileri takip ettiğimiz için en iyi araçlarla uygulama yapmaktayız. yüksek kalitedeki araçlarla uyguladığımız yöntemler, her alanda %100 garantili ve başarılı sonuçlar yaratmaktadır.

Kaliteli Yöntemler

  • Jel İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Kağıthane belediyesi böcek ilaçlama servisleri fare ile de mücadele etmektedir. Farelerin neden olduğu sorunları ortadan kaldıran servislerimiz, insan sağlığına zarar veren birçok haşere türü ile mücadele etmektedir.

İnsan sağlığını korumak için mücadele ettiğimiz zararlı canlı türleri;

Mayt, çıyan, kakalak, Amerikan/ Alman hamam böceği, karınca, kertenkele, sivrisinek, pire, sinek, halı böceği, bit, eşek arısı, kırkayak, yaban arısı, kulağakaçan böceği, kene, uyuz böceği, salyangoz, gümüş böceği, mite, tatarcık, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, güve, hamam böceği, kalorifer böceği, tesbih böceği, akrep, örümcek, yılan, tahtakurdu, sıçan, akar, tahtakurusu, çekirge, karafatma.

Profesyonel Kadro ile 7/24 Hizmet

Kağıthane belediyesi böcek ilaçlama servisleri özel bir ekipten oluşmaktadır. Ekiplerimiz alanında uzmandır. Özel bir eğitimden geçtikten sonra, hizmet vermeye başlamışlardır. İl Sağlık Müdürlüğü’nün verdiği eğitimden başarı ile geçtikten sonra servise çıkartılırlar. Böceklerden kurtulmak için verdiğiniz mücadeleye, profesyonel yaklaşımlar sunmaktayız. Servislerimizden uygun fiyatlarla profesyonel hizmet alabilirsiniz. Bunun için müşteri temsilcilerimizden 7/24 randevu alabilirsiniz.