Karafatma İlaçlama

Karafatma ilaçlama

Hamam böceğinden bir türü olan karafatma ilaçlama işlemi firmamız tarafından güvenle gerçekleştirilmektedir. Şirketimiz TSE onaylı ilaçlarla karafatma ile mücadele etmektedir. İnsan sağlığını bu zararlı canlıların neden olduğu hastalıklara karşı koruyan firmamız, uzman bir kadroya sahiptir.

Etkili Mücadele Yöntemimiz

Etkili ilaçlar kullanarak, en yeni ekipmanlarla her alanda karafatma ilaçlaması yapmaktayız. Uygulamalarda genellikle jel ilaçlar kullanılmaktadır. En iyi ekipmanlarla uygulanan jel yöntemimiz, tüm alanlarda kullanıma uygundur. Karafatmaların yuvalarında ölmesini sağlayan jel yöntemimiz, oldukça kullanışlıdır. Bu yöntem sayesinde alanda temizlik yapmak zorunda kalmazsınız. Haşereler genellikle yuvalarında öldükleri için kötü bir görüntü oluşmamış olur. Aynı zamanda haşerelere temas etmek zorunda kalmazsınız. Böylece oluşabilecek her türlü sağlık sorununa karşı önlem alınmaktadır.

Karafatmadan kurtulmak için sizde firmamıza başvurabilirsiniz. Uzman personellerimiz size yardımcı olacaklardır.

Yaşam Alanları

Genellikle nemli ve rutubetli alanlarda yaşarlar. Bu yüzden yuvalarını tuvalet, mutfak, banyo, depo, kömürlük gibi alanlarda kurarlar. Mutfak tezgahlarının altında bu böceklerin yuvaları ile karşılaşmanız olasıdır. Banyolarda ve tuvaletlerde kendileri ile karşılaşabilirsiniz. Depolarda da yuva yaptıkları için alanda bulunan eşyalara zarar verirler.

Zararları

Kanalizasyon borularından ve su borularından evlerimize giren bu böcekler oldukça tehlikelidir. Bu alanlardaki bütün mikrobu yaşam alanlarımıza sokarlar. Yuvalarını mutfak tezgahları altına kurdukları için mutfak malzemelerinin üzerinde gezinebilirler. Yiyeceklerimizin yapıldığı alana bakteri sokmaları, dolaylı yoldan hastalanmamıza neden olmaktadır. Bu şekilde bulaşıcı birçok hastalığın yayılmasına neden olmaktadır.

Bulaştırdıkları Hastalıklar

  • Verem
  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Mantar

Karafatma ilaçlaması, insan sağlığını korumak için yapılmaktadır. Firmamız insan sağlığını düşük bütçelerle korumaktadır. Tüm belediyelerde insan sağlığını korumak için yürüttüğümüz çalışmalar 7/24 sürmektedir.