Kırkayak ilaçlama

KIRKAYAK İLAÇLAMA

Kırkayak böcekleri çoğunlukla sonbahar ve kış aylarında görülmektedir. Doğa ortamından kapalı yaşam alanlarımıza giren kırkayaklar, çeşitli sorunlara neden olabilirler. Kırkayaklar bitki kökleri, yaprak ve çürümüş atık gıdalarla beslenirler.

Kırkayak ilaçlama uygulamaları ile ortamda var olan kırkayaklardan kurtulmak mümkündür. Çoğunlukla bahçelerde görülen kırkayak böceklerine karşı periyodik olarak ilaçlama uygulamalarının yürütülmesi fayda sağlayacaktır.

Kırkayaklar çeşitli renklerde görülmektedir. Bazı kırkayak böcekleri zehir taşıyabilir. Dolayısıyla böcek türlerine karşı gerekli tedbirlerin alınması gerekir.

Kırkayak İlaçlama Yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama

İlaçlama servislerimiz tarafınca uygulanan ilaçlama yöntemleri ilaçlama yapılacak alandaki haşere yoğunluğuna bağlı olarak belirlenmektedir. En kısa sürede etki sağlayacak ilaçlama yöntemlerimiz uzman ilaçlama personellerimiz dahilinde uygulanmaktadır. Faaliyetlerimizin tümü Sağlık Bakanlığı’nın onayıyla gerçekleşmektedir.

Kırkayak ile mücadele için ilaçlama hizmetlerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Haşere problemlerinizle ilgili detaylı bilgi almak için Müşteri temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan gün boyu ulaşabilirsiniz.

Kırkayaklardan kurtulmak ve tüm haşere türlerinden yaşam alanlarınızı uzak tutmak için profesyonel destek almayı ihmal etmemelisiniz.