Küçükçekmece Belediyesi Böcek İlaçlama

Küçükçekmece Belediyesi Böcek İlaçlama

Cennet, Halkalı, Sefaköy, Yarımburgaz semtlerinde Küçükçekmece belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Servislerimiz civar köylerde de yaptığı uygulamalarda Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. Küçükçekmece belediyesi böcek ilaçlama hizmetleri aralıksız olarak insan sağlığını korumak için çalışmalarda bulunmaktadır.

İlçede Haşere Yoğunluğunun Nedeni

Küçükçekmece ilçesinde birçok insan haşere ile mücadele edebilmek için servislerimizden hizmet talebinde bulunmaktadır. İlçe konumuna bağlı olarak hava koşullarından dolayı, birçok haşere türünü içerisinde barındırmaktadır. Nemli hava şartından dolayı, fareler ve haşereler ilçede hemen hemen her alanda yuva kurmaktadır. Rutubetli alanlarda yuva kuran haşereler, ilçede her alanda bulunabilmektedir.

İlçede bulunan haşere ve fare türleri;

Gümüş böceği, akar, tahtakurdu, kakalak, mayt, hamam böceği, sinek, sıçan, kırkayak, yılan, güve, tatarcık, yaban arısı, çıyan, akrep, eşek arısı, Amerikan/ Alman hamam böceği, kene, bit, tesbih böceği, uyuz böceği, sivrisinek, mite, çekirge, kalorifer böceği, kertenkele, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, tahtakurusu, kulağakaçan böceği, pire, tatarcık, örümcek, salyangoz, karınca, halı böceği, karafatma.

7/24 Hizmet

Bu zararlı canlıların tümünü uzman personellerimiz kontrol altına almaktadır. Bu haşerelerin ve farelerin hepsi insan sağlığını tehdit altına sokmaktadır. İnsan sağlığını tehdit eden böceklerden kurtulmak için servislerimizden güvenle yardım alabilirsiniz.

Küçükçekmece belediyesi böcek ilaçlama servisleri kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir. 7/24 uygulama yapan servislerimiz, size en uygun olan yöntemleri ayarlayarak sıvı, kokulu, toz ve kokusuz ilaçlarla işlem yapmaktadır.