Sivrisinek İlaçlama

SİVRİSİNEK İLAÇLAMA

Kan emici sivrisinekler çoğunlukla sıcak havalarda oldukça fazla görülen haşerelerdir. Kan emme aşamasında insanların çeşitli sağlık sorunları yaşamalarına neden olan sivrisineklere karşı gerekli ilaçlama önlemleri alınmalıdır. Sivrisinek ilaçlama uygulamaları en etkili yöntem olmaktadır. Ancak ilaçlama hizmeti profesyonel kişiler dahilinde uygulanmalıdır.

Sivrisinekler su birikintilerinin olduğu alanlarda sıkça görülmektedir. Çünkü yumurtalarını su yataklarının bulunduğu alana bırakan bu canlılar, çok sayıda yumurta bırakarak üremektedirler. Dişi sivrisinek bir gecede 300-400 adet yumurta bırakmaktadır. Kısa sürede olgunlaşan yumurtalardan çıkan sivrisinekler, yaşam alanlarımızın içine dağılmaktadır.

Kan emerek beslenen sivrisinekler çeşitli virüsleri taşıyarak önemli hastalıkların kişiden kişiye geçmesine neden olurlar.

Sivrisineklerden Bulaşan Hastalıklar;

  • Sıtma
  • Fil hastalığı
  • Sarıhumma
  • Nil hastalığı
  • Parazit hastalıkları
  • Alerjik reaksiyon/ cilt hastalıkları

Sivrisineklerin vereceği zararlardan korunmanın en etkili yolu uzman ilaçlama firmaları dahilinde sivrisinek ilaçlama hizmeti talep etmektir. Böylelikle açık ve kapalı alanlarda yer alan sivrisinekler kısa sürede etkisiz hale dönüşecektir. İlaçlama servislerimiz uygulamış olduğu ilaçlama yöntemleriyle kısa sürede sonuca ulaşmaktadır. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlama yöntemlerimiz insan sağlığını ve doğa sağlığını korumaktadır.

Sivrisinek ile mücadele çoğu kişinin ortak sorunudur. Özellikle kan emmek için gece saatlerinde aktif olan bu sinekler insanların rahat bir uyku sürmesine engel olmaktadır. Çıkardıkları sesler ile büyük rahatsızlık veren sivrisinekler, önlem alınmadığı takdirde her gün üreyerek çoğalan canlılardır.

Sivrisineklerden profesyonel yöntemlerle, güvenle kurtulmak için ilaçlama servislerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.