Tespih Böceği İlaçlama

Tespih Böceği İlaçlama

İzmir, Kocaeli ve İstanbul’un tüm belediyelerinde tespih böceği ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır. Tespih böceği ile mücadele eden servislerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Uzman personeller eşliğinde gerçekleştirilen hizmetlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Nerede Bulunurlar?

Tesbih böceği ilaçlama işlemi insan sağlığını korumak için gerçekleştirilmektedir. Çünkü vücudunda su tutamayan bu haşereler, genellikle nemli alanlarda yaşamaktadır. Tuvalet, banyo gibi pis alanlar nemli alanlardır. Bu böcekler, genellikle bu alanlarda bulunmaktadır. Bakteri yuvalarında bulunan pislikleri yaşam alanlarımıza soktukları için hastalanmamıza sebep olabilirler.

Toprak altında yuva yapan bu böcekler, duvar kenarlarına da yuva yapabilmektedir. Çatlak duvarların arasından ve açık camlardan evlerimin içerisine girebilirler.

Evlerde Bulundukları Alanlar

  • Tuvalet ve banyo
  • Depo
  • Çatı katı
  • Bodrum
  • Mutfak
  • Kömürlük

Tifüs, dizanteri, mantar, sarıhumma gibi ölümcül hastalıkların canlılar arası geçişine sağlamaktadır. Zararlı haşere gurubu içerinde yer alan tespih böceğinden kurtulmak için uzman kurumlardan yardım alınmalıdır.

İlaçlama hizmeti aldıktan sonra, bu böceklerin eve geçişine engel olmak için evin içerisindeki rutubeti azaltmalısınız. Rutubete engel olacak çalışmalarda bulunmalısınız. Su yalıtım sisteminiz değiştirmeniz çözüm üretebilir.

Kaliteli ve Garantili Hizmet

Tespih böceği ilaçlama hizmetlerimiz açık ve kapalı her alanı kapsamaktadır. Sıvı ve jel ilaçlarla gerçekleştirilen tespih böceği hizmetimiz, düşük fiyatlardadır. Haşerenin ve yumurtalarının yoğunluğuna göre yöntemlerimiz değişmektedir. Yöntemlerimizin tümü %100 kalıcı sonuçlar sağlamaktadır. Yoğun haşere istilası durumunda kokulu yöntemler tercih edilmektedir. Kokusuz yöntemlerle de tespih böceğinden kurtulmanız mümkündür.