Yaban Arısı İlaçlama

Yaban Arısı İlaçlama

Eşek arısı ve yaban arısı ilaçlama hizmeti veren servislerimiz, insan sağlığını korumak için çalışmaktadır. Servislerimiz insanlara yararı olan bal arısını ilaçlamamaktadır. Sadece insanlara zarar veren canlılarla mücadele eden servislerimiz, birçok haşere türü üzerinde uyguladığı mücadele yöntemini Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirmektedir.

Sağlığımıza Etkileri

İnsan sağlığını korumak için yaban arısı ile mücadele edilmelidir. İnsanları rahatsız eden bu böcekler, çok tehlikeli olabilmektedir. Bal üretmeyen bu arı türü, iğnesi ile insanları sokabilmektedir. İğnesinin ucunda salgıladığı maddeyi, insan vücuduna enjekte etmektedir. Bu durumda insanlar üzerinde çeşitli reaksiyonlara neden olabilmektedir. Alerjisi bulunan kişiler de bu durum tehlikeli bir hal alabilmektedir. Yaban arısı sokması durumunda en kısa sürede bir sağlık kuruluşuna gidilmelidir.

Sokması sonucunda, insan derisi üzerinde kaşıntı ve kızarıklığa neden olan yaban arısı ile mücadele etmek için uzman kurumlardan yardım almak gerekmektedir. Yaban arısı ilaçlaması herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Bu konuda uzman olmak gerekmektedir. Yaban arısından kurtulmak için servislerimizden 7/24 destek sağlayabilirsiniz.

Yaban Arısından Nasıl Kurtuluruz?

Genellikle açık alanlarda bulunan bu böcekler, yaz aylarında insanlara rahatsızlık vermektedir. Meyve ve sebzelerin şekerli suları ile beslendikleri için bitkileri tahrip etmektedirler. Ayrıca içerisinde şekerli madde bulunan yiyecek ve içeceklerimize de musallat olabilmektedirler.Besinlerimizin içerisine giren bu böcekler, vücudumuza bakteri geçişine neden olurlar.

Sıvı ilaçlarla gerçekleştirilen yaban arısı ilaçlama işlemini 7/24 uygulamaktayız. Ekonomik ücretlerle hizmet vermekteyiz. Yaban arısından güvenilir yollarla korunmak için servislerimizden destek alabilirsiniz.